info@jafarpoorweb.com

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

طراحی سایت با جعفرپوروب

Web Designer

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

در دنیای امروز یکی از ضروری ترین اقدامات برای بهتر دیده شدن و موفقیت کسب و کارها طراحی سایت برای آن کسب و کار و ورود به دنیای تجارت الکترونیک است. آگاهی از مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها، شما را برای ورود به این فضا مطمئن تر می کند. فضایی که برای بازاریابی و فروش بسیار عالی است، چرا که بیشتر مشتریان هر کسب و کاری در این فضای آنلاین هستند.

امروزه افراد برای رفع کوچکترین نیازهای خود، سریع ترین راه را انتخاب می کنند و به سراغ فضای آنلاین می‌روند. از طرفی بیشتر رقبای شما نیز در این فضا فعالیت می‌کند پس برای یک رقابت بهتر و عقب نماندن از رقبای تان باید در این فضا وارد شوید و شروع به معرفی خود و خدمات خود کنید.
شما با داشتن وب سایت امکان معرفی خود به تمام دنیا را دارید و محدود به یک جغرافیایی کوچک نخواهید شد و اگر یک سایت مناسب با کسب و کار خود طراحی کنید در معرفی خودتان به مشتریانتان موفق تر عمل خواهید کرد. شما با طراحی سایت یک بار هزینه می کنید اما از مزایای مادام العمر آن استفاده می‌کنید، در حالیکه هر تبلیغاتی که برای کسب و کار خود بکنید بر اساس هزینه ای که برای تبلیغات پرداخت می کنید مدت زمان محدودی را شامل می شود.

در این مقاله به مواردی از مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها اشاره می‌کنم تا با آگاهی از این مزایا متوجه اهمیت داشتن سایت برای کسب و کارتان شوید و فرصت را برای استفاده از این دنیای دیجیتال بیش از این از دست ندهید.

مزایای طراحی وب سایت برای کسب و کارها:

مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها
مزایای طراحی سایت برای کسب و کارها

کاهش هزینه ها:

شما حتی بدون داشتن دفتر یا مغازه می توانید خدمات و یا محصول خودتان را بفروش برسانید و مجبور به پرداخت هزینه هایی مانند خرید یا اجاره دفتر یا مغازه و هزینه های دیگری که برای یک کسب و کار فیزیکی و سنتی نیاز است نباشید. از طرفی طراحی یک وبسایت خوب و حرفه ای، تبدیل بازدیدکننده به مشتری را تضمین می کند و یک روش تبلیغاتی باصرفه تر نسبت به سایر تبلیغات گران که در کسب و کارهای سنتی انجام می شود، می باشد.

همیشه آنلاین و در دسترس بودن:
امروزه همه افراد برای سرعت بخشیدن در کارهایشان، نیازهای شان را در فضای آنلاین جستجو میکنند. با داشتن سایت افراد می‌توانند درهر ساعتی از روز و از هر مکانی به سایت شما و محصولات و خدمات شما دسترسی داشته باشند و سفارش خود را ثبت کنند که امروزه با توجه به قوانین امنیتی در سایت ها اعتماد افراد به خریدهای اینترنتی بیشترهم شده است.


دسترسی راحت مشتری به اطلاعات خدمات و محصولات شما:
همه اطلاعات مربوط به تماس و محصولات و خدماتی که ارائه می دهید در سایت وجود دارد و مشتری به راحتی می تواند از همه آنها مطلع شود و با ایجاد دسته بندی های مناسب برای محصولات، مشتری در سایت به راحتی می‌تواند محصول مورد نظر خود را جستجو و پیدا کند که این امکان در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام وجود ندارد و یک مزیت بسیار خوب در وب سایت می باشد.

به روز رسانی راحت اطلاعات:
در وب سایت شما می توانید اطلاعات محصولات خود یا سایر مطالب موجود در سایت را به راحتی به روز کنید و همینطور افراد را از آخرین پیشنهادها و فروش‌های ویژه خود مطلع سازید.


ارائه خدمات بهتر:
شما هر محصول یا خدماتی که دارید به راحتی می‌توانید با ارائه توضیحات کامل درباره آنها و همینطور نوشتن مقالات در رابطه با محصول و خدمات و ویژگی های آنها در سایت، آگاهی مشتریان را افزایش دهید و با قرار دادن سوالات متداول مربوط به کالا و خدمات خود و پاسخ به آنها باعث رضایت بیشتر مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان وفادار خود شوید.

طراحی سایت
طراحی سایت


بازاریابی گسترده تر:
در کسب و کارهای سنتی هرگونه تبلیغ و بازاریابی از نظر جغرافیایی محدود خواهد بود اما با داشتن سایت شما به بازاریابی گسترده تر و حتی جهانی دست خواهید یافت که از هر لحاظ با صرفه تر نیز خواهد بود.


همگام شدن با رقبایتان:
بیشترین مشتریان شما در فضای آنلاین می باشند و با آگاهی از اهمیت این فضا در رشد کسب و کارها بیشتر رقبای شما نیز در این فضا در حال فعالیت هستند پس برای اینکه مشتریان خود را از دست ندهید باید وارد این فضا شوید، سایت خود را راه اندازی کرده و شروع به ارائه خدمات و معرفی خود در این فضا در کنار رقبای خود کنید و از آنها عقب نمانید.


افزایش اعتبار برای کسب و کار شما:
امروزه داشتن سایت برای هر کسب و کاری باعث اعتبار برای آن کسب و کار می شود و به آن هویت می دهد و حتی می‌تواند تبدیل به نامی تجاری برای آن کسب و کار شده و باعث رشد برندینگ شما شود.


عدم نگرانی از فیلتر شدن:
در طی سال های اخیر شبکه اجتماعی اینستاگرام بستری عالی برای دیده شدن کسب و کار ها و فروش آنها بوده است با فیلتر شدن اینستاگرام بیشتر کسب و کارها در این شبکه اجتماعی آسیب جدی دیدند و نتیجه ای که از این اتفاق گرفته شد همان صحبت همیشگی و تاکید براین بوده که در کنار شبکه های اجتماعی در فکر داشتن سایت به عنوان پایگاه اصلی مشتریان خود باشید. یک محیط امن که مالکیت صد در صد آن برای شماست، به نام شما ثبت می شود و شما مالک قانونی آن هستید.

در مسیری که قرار دارم با تمام عشق و علاقه ام قدم برمیدارم و لذت مسیر را در تمام چالش ها و تجربه هایی که در هر لحظه کسب می کنم،می دانم.

دیدگاهتان را بنویسید