info@jafarpoorweb.com

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

طراحی سایت با جعفرپوروب

Web Designer

آموزش بکاپ گیری و بازگردانی بکاپ از هاست دایرکت ادمین و سی پنل

بکاپ گیری از هاست دایرکت ادمین و سی پنل

در این ویدیو نحوه بکاپ گیری از سایت را بدون افزونه و بصورت دستی از طریق هاست دایرکت ادمین و همینطور هاست سی پنل نشان می دهم.

اهمیت بکاپ گیری از سایت :

بکاپ گیری از سایت به معنای پشتیبانی از اطلاعات فایل ها و داده های موجود در سایت شما است که یکی از مهمترین وظایفی است که باید به آن توجه کنید زیرا می تواند در بسیاری از موارد به شما کمک کند. به عنوان مثال:

  • در صورتی که سایت شما هک شده یا به مشکل برخورده است با داشتن بکاپ می توانید به راحتی داده های تان را بازیابی کنید و سایت خود را به حالت پیشین بازگردانید.
  • با بکاپ گیری، شما می‌توانید داده های خود را در یک فایل پشتیبان ذخیره کنید و به راحتی آنها را بازیابی کنید.
  • اگر شما از هاستینگی استفاده می‌کنید که ممکن است داده های شما را در مقابل هرگونه مشکلی پشتیبانی نکند، بکاپ گیری شما از اطلاعات شما نگهداری خواهد کرد.
  • با بکاپ گیری شما می توانید در صورت بروز هر مشکلی موقع بروزرسانی ها از نسخه بکاپ استفاده کنید و سایت خود را به حالت قبلی برگردانید.

بنابراین بکاپ گیری  از سایت از اهمیت بالایی برخوردار است و بهتر است به صورت دوره ای برای سایت خود بکاپ گیری انجام دهید به عنوان مثال می توانید برنامه ای را برای هر هفته یا هرماه برای بکاپ گیری از سایت خود تعیین کنید.

در مسیری که قرار دارم با تمام عشق و علاقه ام قدم برمیدارم و لذت مسیر را در تمام چالش ها و تجربه هایی که در هر لحظه کسب می کنم،می دانم.

دیدگاهتان را بنویسید